Warning
We detected that cookies are disabled in your browser. Please enable them so this site can function properly. Help
Welcome to our Online Auction!
Started
October 24, 2014
05:00 PM CEST
Ended
October 31, 2014
10:33 PM CET

VANS SLIP-ON-ART

edit

Myšlenka, pracovat se slip-ony jako se základním stavebním kamenem pro budoucí umělecké dílo, je na světě už mnoho let. Classic &... eventy po celém světě, od Tokya po Los Angeles, uměleckou složku vždy zahrnují, protože je to ideální příležitost, jak nechat vyniknout umělce z různých směrů na netradičním prostoru a zároveň pomoci dobré věci.

Všechny vystavené, umělecky zpracované slip-ony, jsou od 27. října k vidění v prodejně Freshlabels v Praze (Panská 9). Od 24. října 17:00, až do 31. října 21:21, je bude možné online dražit. Výtěžek z dražby bude věnován charitativní iniciativě Zkruhu, za kterou stojí přední český tatér Onděj Konupčík, známý jako Ondrash.

FRESHLABELS

edit

V roce 2006 jsme se rozhodli dostat originální módu i do zašedlých českých ulic. Začali jsme s několika málo značkami a dnes jich máme přes sto, naše mise je ale stále stejná. Hledáme pro vás třešničky z dortů - nejzajímavější kousky od značek a designérů z různých koutů světa, na které nenarazíte na každém rohu. A servírujeme vám je rychle, spolehlivě a fresh.

loading